20160115_0049

Eliza

Moje życie jest pełne energii i zapału. Szczery uśmiech i zaangażowanie pomaga mi w realizowaniu codziennych planów. Angażuje się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać je jak najlepiej. Prywatnie uwielbiam aktywnie spędzać czas, w szczególności na basenie, a zimą szalejąc na stoku narciarskim.  Od zawsze interesuję się kosmetologią. Jestem świadoma, że dzięki pewności siebie i pozytywnemu spojrzeniu na codzienne zagadnienia będziecie z chęcią odwiedzać nasze’4 ściany’.

20161005_0217-2

Paulina

20161005_0217-2

Magdalena

kasia-spin

Kasia

Ponad 10 lat totalnego uzależnienia od siłowni, od 6 lat instruktor sportu o specjalności kulturystyka, ponad 6 lat prowadzenia zajęć na rowerach stacjonarnych. Na treningach daję z siebie wszystko i tego samego oczekuję od moich podopiecznych. Doskonale wiem, kiedy jesteś w stanie zrobić więcej, mocniej, ciężej. Na treningu dam Ci energię, moc i motywację, liczy się tylko nasz wspólny cel! Ostrzegam – to uzależnia! Zapraszam na treningi!

marlena

Marlena 

Jestem młodą i energiczną osobą. Od zawsze uwielbiałam sport i dbałam o kondycje fizyczną. Teraz łącze to w jednym w Fitnessie. Instruktorką jestem z zamiłowania i bardzo angażuję się w to co robię. Szybko nawiązuję miłe relacje z klientami. Podczas zajęć dbam o bezpieczeństwo ćwiczących oraz stawiam duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń. To podstawa i dobre rezultaty na które liczy każdy przychodząc do klubu. Uczestnikom swoich zajęć zawsze pokazuje, w jaki sposób mogą czerpać radość z fitnessu.

monika

Monika

Sport od zawsze był nieodłączną częścią mojego życia, w pewnym momencie postanowiłam połączyć moją pasje z pracą. Z powodu kontuzji moją przygodę zaczęłam od Pilates Core. Obecnie fascynuje mnie wiele form fitnessu dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Kocham pracować z ludźmi, ich sukcesy są moją radością. Podczas zajęć zwracam szczególna uwagę na technikę oraz bezpieczeństwo ćwiczących. Fitness to endorfiny cel wymaga czasu który i tak upłynie i tylko od ciebie zależy jak go wykorzystasz :).

ewelina

Ewelina

W fitnessie zakochałam się z początku jako uczestniczka zajęć, a teraz fitness stał się moją pasją – tym co w życiu daje mi dużo pozytywnej energii. Jestem żywiołowa i spontaniczną osobą. Na swoje zajęcia zapraszam wszystkich bez względu na wiek, płeć czy wagę ponieważ nie stanowią one żadnej przeszkody. Liczy się chęć do pracy nad swoim ciałem.

joginka

Ela

Moja przygoda z jogą trwa już 20 lat. Z asanami jogi najpierw zapoznawałam młodzież na lekcjach wychowania fizycznego, a z czasem coraz więcej osób zaczęło interesować się tego typu ćwiczeniami i trwa to do dziś. Wszyscy specjaliści od sportu i zdrowia są zgodni co do tego, że najlepsza dla naszego zdrowia i figury jest Rzeźbiąca Joga, która jest mieszanką jogi klasycznej, elementów ćwiczeń tai chi, Jazz Dance i pilatesu. Tego typu jogę prowadzę w GetGym.

joginka

Agnieszka

joginka

Michał

 kamil-sz

Kamil 

Swoją przygodę ze sportem zacząłem w przedszkolu od nauki pływania. Przerodziło się to w miłość i pasje do sportu. Jako nastolatek trafiłem na siłownię i ta pasja trwa do dnia dzisiejszego. Przez ostatnie 9 lat zacząłem również pracować jako instruktor boksu. Uwielbiam pracować z ludźmi szczególnie z dziećmi. Pomagać w dążeniu do osiągnięcia założonych celów. Jestem urodzonym motywatorem. Kocham sport i zdrowy tryb życia.

 kamil-k

Kamil 

Cześć! Mam na imię Kamil. Mam 36 lat a sportami sylwetkowymi pasjonuję się od 15 lat. Specjalizuję się w obszarze treningu siłowego. Obszarem, w którym się rozwijam oraz edukuję, jest przygotowanie motoryczne pod sport wyczynowy i amatorski. Mój największy sukces zawodowy to małe i duże zwycięstwa odnoszone z klientami przy spełnianiu naszych wspólnych celów. Wartości, które najbardziej cenię w ludziach to: konsekwencja, profesjonalizm, cierpliwość, entuzjazm i odwaga. A najważniejszy element idealnego treningu – upór w dążeniu do założonego celu bez względu na przeciwności.

 szczepan

Tomasz

 michal

Michał

Cześć. Mam na imię Michał i ze sportem jestem związany od 14 lat. Bogatym doświadczeniem zebranym przez ten czas w sportach siłowych, wydolnościowych oraz głównie w sportach walk chętnie podzielę się z Klubowiczami. Treningi ze mną wymagają naszego wspólnego zaangażowania i ciężkiej pracy dzięki czemu stają się przyjemnym uzależnieniem, a do wyznaczonego celu docieramy systematycznie w miłej atmosferze. Na co dzień po prostu pasjonat i trener boksu.

 kasia-tre

Kasia

Ponad 10 lat totalnego uzależnienia od siłowni, od 6 lat instruktor sportu o specjalności kulturystyka, ponad 6 lat prowadzenia zajęć na rowerach stacjonarnych. Na treningach daję z siebie wszystko i tego samego oczekuję od moich podopiecznych. Doskonale wiem, kiedy jesteś w stanie zrobić więcej, mocniej, ciężej. Na treningu dam Ci energię, moc i motywację, liczy się tylko nasz wspólny cel! Ostrzegam – to uzależnia! Zapraszam na treningi!